YENİ TÖRKİYE’NİN SELAMETİ İÇİN YEŞİLÇAM FİLMLERİ YASAKLANSIN!


Deniz Yenihayat
Sene 2015.
Çok kısa zaman aralıklarında çok büyük dönüşümlerin yaşandığı bir çağ.
Adım başı inovasyonların pörtlediği küresel bir ağ.
Konumunu ve değerlerini yeniden sorgulayan milyonlarca genç dimağ.

Amaaan, bize ne...
Bizim kapı gibi Yeni Türkiyemiz yok mu zaten...
Aşırı güçlü, gezegendeki zavallı "diğerleri" tarafından 7/24 kıskanılan YENİ TÖRKİYE!
Hepimizin bildiği gibi, gavur memleketlerin ahlakı tükenmiş vatandaşları, kültürel-toplumsal-teknolojik-insani hiçbir vasfı olmayan YÜCE TÜRK MİLLETİNİ anlamsızca çe-ke-mi-yor! İşte bu yüzden de üzerimizde oyunlar oynanıyor.

Bu bağlamda acil önlemler almalı ve tüm dünyanın merkezi olan ülkemizi ve elbette ki gençliğimizi bu tehditlere karşı müdafaa etmeliyiz! Çünkü BÜYÜK GÜÇ olmak bunu gerektirir.

Bu önlemlerin başında, gençlerimizi zehirleyen yayınların yok edilmesi geliyor tabii ki... Devlet büyüklerimizin henüz fark etmediği bir tehlikeyi sezinliyor, bölünmez vatanımızın selameti için afişe ediyorum: YEŞİLÇAM!

Bön bön bakmayın ya, zınısım adnıkraf ninekilhet?

Bize her saniyesinde o Eski Türkiye’nin kokuşmuşluğunu hatırlatan bu paçavraları yasaklamanın ne kadar elzem olduğunu anlayamıyor musunuz?!

Halıya sarılıp kaçırılan bir gazino şarkıcısının kılına bile dokunmayan, ona tarak, sabun filan tedarik eden, yetmezmiş gibi bir de utanmadan ona âşık olan nahif insanların gözü tok hikâyelerini yediremeyeceksiniz artık bu gençlere! Yeni Törkiye’nin ihtiyacı olan şey bu değil. Hani nerde taciz, nerde zorlama? Böyle olmaz...

Kocasını evlilik dışı ilişkide yakalayan bir kadının tek tepkisinin “Tükür çocuğum babanın suratına” olacağına kim inanır? “Yaz kızım, 200 torba çimento," dediği anda o adamı, cima ettiği kadınla birlikte çimentoya gömeceksin ki Yeni Törkiye’nin hakkını vereceksin.

Büyük Güç Türkiye’nin emsalsiz kıymette vatandaşlarından biriysen, ister limonu ister sirkeyi savun, illa ki palalarını konuşturacaksın. Turşucuda pala ne gezer diye düşünme, her daim tezgâh altında bulunduracaksın. Haddini bilmez vatan hainlerinin ne zaman, ne bok yiyeceği hiç belli olmaz.

“Sevgi neydi? Sevgi emekti.” NEEEY NEY NEEEEY?! İnsanı güldürmeyin, sevgi tabii ki çıkardır, paradır, dolandırıcılıktır; hele karşılıksızsa düpedüz cinayet sebebidir. Milli irade tecelli eder, naz yapan/yüz vermeyen kadın itinayla mefta edilir. Yenisi nasılsa izdivaç programlarında... İyisi çıkana kadar dene, beğenmezsen yaradana iade...

Diyelim nispeten iyisi çıktı, tam nikâhı basacakken biri çıkıp “Durun! Siz kardeşsiniz!” diye araya girdi. Büyük oyunları bozmaya alışkın bıçkın delikanlının önünde iki seçenek: Ya sev, devam et (zaten kuzenini de istismar ediyordun) ya da ana-baba-kardeş dinlemeden delik deşik et. Yok öyle Yeşilçam paçavralarındaki gibi gururuna yedirememeler, yumruğunu ısırmalar, kendini yatağa atıp ağlamalar filan.

Peki ya eski Türkiye’nin o cüretkâr fabrika işçilerine ne demeli? Bu mu gençlerimize örnek olacak haysiyet? Sen işçi halinle koskoca patronun karşısına geçeceksin, “Bak beyim,” diye girecek, “Ben büyüğüm, ben!” diye çıkacaksın. Kimse kusura bakmasın, yeri gelir fabrikaya çevik kuvveti yığar, taşeronu boğazına dayarız icabında. Sen kim, milli iradenin bi tarafına periyodik olarak koyan haşmetmeap patronlarımıza çıkışmak kim, nankör!

Bakın çok ilginç, yankesicilik yapan veledi yakalayınca giydirip süsleyip evine alan birtakım kesimler de hatırlatılmaya çalışılıyor IQ rekortmeni Yeni Törkiye gençliğine. PEEEH! Ufak hatırlatın da Bilal anlasın! Yeni gençlik sokakta çocuk gördü mü ara sokaklarda tekmelerle tokatlarla öldürecek, ekmek almaya gidenleri bile başından vuracak ki NAMIMIZ YÜRÜSÜN!

Hem yok artık öyle Hulusi Kentmen gibi babalar, Nubar Terziyan gibi komiserler. Solcu itin teki anarşik anarşik duvar boyalamaları yaparken yakalandıysa önce ters kelepçe, sonra işkence! Hatta lüzum görülürse milislerimiz ayarlanır, sınırların ötesine sevgi götüreceğim diye çırpınan anarşikler tek bir bombayla parçalanır! BUNLAAAAR dış mihrakların fitnesi, Yahudi lobisi, bölücü bunlaaar...

Uzun lafın kısası... Her zaman karman çorman olan toplumumuzdan en nahif, en hakiki, en sevgi dolu detayları alıp yücelten, bazen hayalperest bazen de birleştirici olan Yeşilçam, EEEY YEŞİLÇAM, Yeni Törkiye’nin kindar neslini yumuşatamayacaksın! Bu ülkenin gençliği sonunda büyük oyunu gördü, ÇIT ÇIKMAYACAK!

(Tamam tamam, hepsi yasaklanmasın. Bu tirad da Yeni Törkiye’nin yeni milli marşı olsun! Vatana millete İBRET OLSUN!)  shakecambodia@gmail.com