A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

karga | yuh be!

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI'

Filename: views/dergi_view.php

Line Number: 102

http://www.kargamecmua.org/dergi/sayi/17/3123" target="_blank" class="twitter">twitter

yuh be!


Yenal Yergün
şu hayvanların etinden sütünden, kılından yününden faydalandığımız yetmiyor. kesip biçmemiz, olmadı mars’a göndermemiz bile yeterli değil bizim için. tüm varlığıyla, tepesinden anüsüne kadar keyfimize koşulmalı hayvan dediğin. koyun, eşek gibi kişisel örneklemelerini arkadaş ortamlarında müstehzi gülüşlerle birbirine anlatanları, mart ayında gazetelere düşen şu haber epey eğlendirmiş olmalı:
 
17 yaşındaki genç, komşusundan çaldığı tavuğa, kendisi İstanbul’da yaşayan imamın boş evinde tecavüz ederek öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alındı. Köyün gençlerinden T.H., İstanbul’da imamlık yapan Ali K.’nın boş evinden çıkarken görüldü. Şüphelenen komşuları, imamı arayarak bilgi verdi. Köye gelen imam Ali K., evinin yatak odasında kanlar için tavuk leşi ve yine kana bulanmış bir pantolon görünce hemen jandarmayı arayarak şikâyetçi oldu. Olay yerine giden jandarma ekipleri, tavuğa tecavüz edilerek öldürüldüğünü belirledi. Pantolonun da T.H.’ye ait olduğu saptandı. Tavuğun ise T.H.’nin komşusuna ait olduğu anlaşıldı. Sahibi, bir haftadır kayıp olan tavuğunu her yerde aradığını ve bulamadığını söyledi. Yatak odasında bir tavuğa tecavüz edilen imam Ali K., zanlıdan şikâyetçi olmadığını belirterek, ‘Allah’ından bulsun’ dedi.”
 
hayır, kimse eğitim meğitim diye kendini kandırmasın. her eğitimsiz insan saldırmıyor hayvanlara. insan(sı)lar aramızda.
info@kargamecmua.org