A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

karga | Hayvanlar Alemine Hakaret Top 5

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI'

Filename: views/dergi_view.php

Line Number: 102

http://www.kargamecmua.org/dergi/sayi/17/3114" target="_blank" class="twitter">twitter

Hayvanlar Alemine Hakaret Top 5


Kerem Erol
5.Sabretooth (Xmen): Kıllı ve hırlıyor, zaten hayvan dediğin böyle bir şey olmalı. Wolverine’in amansız düşmanı. Sanırım aralarındaki husumet birbirlerine çok benzemelerinden kaynaklanıyor. Aşırı kuvvet, pençeler, hassas burun, çabuk iyileşme, hepsi aynı. Hani bütün zevklerinizin uyuştuğu kızla ilişkiniz yürümez ya.Aynı masadaki iki esprili adamın arasında anlamsız bir gerilim oluşur, öyle bir şey işte.Mesela ben Mesut Süre’yi ilk gördüğümde pek sinir olmuştum. Adam benden hem uzun, hem komik.Varlığını kabullenemedim bir süre.Evet evet, Mesut Süre benim Sabretooth’umdur.
 
4. Penguen (Batman): Tüm hayvanlar aleminin en sevimli yaratıklarından biri hem çizgi romanda, hem perdede bu kadar mı çirkin betimlenir... Hadi tamam kötü olsun, o kendi iç dünyası. Ama bu sevimli olmasına engel midir? Bkz. Gremlinler...
 
3. Scorpion (Örümcek Adam): Doğada da örümceklerle akrepler birbirine kıldır diye bir söylenti var. Ama zaten insan halinden kıl Eddie Peter’a. Denk gelmiş yani. Denk gelemeyen yanı, adamın alt tarafı güçlü, sağa sola hoplayan bir tipe dönüşmüş olması radyoaktif akreple muhatap olunca. Karakterdeki bütün akrep özellikleri aslında kostüme ait. Adam da basiretsizin teki, ateşler içinde kalsa kendini sokacak delikanlılığı göstermesi mümkün değil. Son olarak, o kostüm niye yeşil???
2. Domuzcuk ile Gergocuk (Ninja Kaplumbağalar): Asıl adları umrumda olmayan bu iki punk-mutant aptallıkları ile tek hücrelilere bile hakaret. Damarlarında akan salt kötülüğü yorumlamak imkânsız. Niye? Çünkü kötülük zeka ister...

1. Hayvan Adam (He-man): Listemizin tartışmasız “1” numarası. Diğer bütün hayvansı mutantlara isim koyarken kullanılan mantık Hayvan Adam’da geçerli değil. Hayvan Adamın hayvanlığı dış görünüşünden ziyade karakterinde. Kaba saba, sorgulama ihtiyacı hissetmeden sadece söyleneni yapan, duygusuz, üzülmeyen, sevinmeyen, pişmanlık duymayan... Adı bile ağızdan bir isim söyler gibi değil hakaret eder gibi çıkıyor. Ne diyelim, hayvansın Hayvan Adam!!
info@kargamecmua.org