karga

KARGA MECMUA #116

Bu ay “Ne alaka?” diyebileceğiniz bir dosya konusuyla karşınızdayız; “hedonizm”. Birbirinin ardına dizilen gündemlere hapsolup mutsuzluğu arttırmaktansa biraz keyifli şeylerden bahsetmeyi, hayattan haz almakla ilgilenmeyi hatırlamayı seçtik sanırız. Hedonizm işin b.kunu çıkartmaya varabiliyor ama varsın, varabilsin biraz.
 
Dosya konusu haricinde Ayfer Yavi ve Raife Polat'ın komşu mutfaklar kitabı röportajı, Chris Cornell'ın ardından, Paul Weller, Lords of Acid yazıları, Murat Kızılca'dan 4 öneri, Utkan Çınar'dan Twin PeaksBetter Call Saul ve Fargo değerlendirmeleri ve bir hater'dan LeBron James nefreti yazıları yer alıyor bu sayıda. Tabii ki mutad köşelerimizle beraber.

Bu sayıdaki yeni katılımcılarımız Hakan Akçay ve Deniz M. Bolayır, Chris Cornell’in gidişinin ardından duygularını ifade ederek katkıda bulundular mecmuaya. 

Katkıda Bulunanlar: Hakan Akçay, Okan Aydın, Deniz M. Bolayır, Bahadır Dilbaz, Emre Eryılmaz, Mahnov, Müge Ersan, Murat Kızılca, Vedat Ozan, Viktor Pilatan, Murat Mrt Seçkin, Semra Uygun, Yenal Yergün.

DİĞER SAYILAR

500'ün üstünde katılımcının gönüllü desteği ile 2000 civarı yazı, 2500 civarı orijinal görsel ile 100. sayımıza ulaştık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Yapmaya devam...