karga

KARGA MECMUA #114

“Hak” sayısı ile karşınızdayız. Kelimenin hak ve özgürlükler tarafını da, haklı/haksız olma halini de masaya yatırdı katılımcılarımız.

Dosya konusu haricinde King Gizzard & The Lizard Wizard, Spoon, U2 - October yazıları, yerel müziğin dünü bugünü arasındaki benzerlikler üzerine bir değerlendirme yazısı, Flocken dizisi ve Fazıl Hüsnü Dağlarca'nın yeni kitabı da bu sayıda haklarında kelam edilen diğer konular. Elbette sabit köşelerimiz de devam ediyor.
 
İki de yeni katılımcımız var; Zeynep Serinkaya ve Pınar İlkiz. İkisi de Karga insanıdır aslında ama katılımları bu sayıda oldu. Devamı da gelir umarız.

Katkıda Bulunanlar: Can Anar, Okan Aydın, Bahadır Dilbaz, Pınar İlkiz, Nazlı Kalkan, Murat Kızılca, Şahan Nuhoğlu, Vedat Ozan, Anıl Sayan, Murat Mrt Seçkin, Zeynep Serinkaya, Hazal Sipahi, Ergün Uzun, Övünç Üster, Merve Üstünalp, Zafer Yalçınpınar, Yenal Yergün.

DİĞER SAYILAR

500'ün üstünde katılımcının gönüllü desteği ile 2000 civarı yazı, 2500 civarı orijinal görsel ile 100. sayımıza ulaştık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Yapmaya devam...