karga

KARGA MECMUA #112

“İsim” konusunu masaya yatırdığımız bir sayıyla karşınızdayız. Uzundur en fazla katılım aldığımız sayı oldu. Dolayısıyla bizce güzel sayı oldu.

Dosya konusu haricinde bu sayıda, müzik yazıları The xx ve Bomb Everything, Murat Kızılca'dan yeni dizi ve filmler, "Mekân: Suriyeli Mültecilerin Hikâyeleri" sergisi ve mutad köşelerimiz yer alıyor.
 
Bu ay aramıza katılan isimler ise; kapaktaki çizimiyle Sami Berk Tokaç, editoryal sayfasının karga illüstrasyonuyla Ergün Uzun, bundan sonra bolca katkı vereceğini düşündüğümüz Burcu Uğuz ve “Acaba bunca zamandır niye...” diye kendimize sormadan edemediğimiz Hakan Tamar.

Katkıda Bulunanlar: Can Anar, Okan Aydın, Özer Bal, Murat Beşer, Cüneyt Bolak, Bahadır Dilbaz, Emre Eryılmaz, Nazım Serhat Fırat, Tertip Kabal, Murat Kızılca, Koray Löker, İlksen Mavituna, Vedat Ozan, Vedat Rona, Murat Mrt Seçkin, Saffet Sözen, Hakan Tamar, Hilmi Tezgör, Burcu Uğuz, Yaman Ural, Semra Uygun, Deniz Yenihayat, Zafer Yalçınpınar, Yenal Yergün.

DİĞER SAYILAR

500'ün üstünde katılımcının gönüllü desteği ile 2000 civarı yazı, 2500 civarı orijinal görsel ile 100. sayımıza ulaştık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Yapmaya devam...