karga

KARGA MECMUA #111

kargamecmua 10 Yaşında!

10 seneyi doldurduk birlikte. Bunca yıldır yazan, çizen, fotoğraf çeken, fikir veren, düzelten, tasarlayan ve takip eden, destek olan herkese teşekkürler.

Bu ay konumuz yok. Arada böyle serbest sayılar yapmak iyi geliyor bize. Serbest yazılar haricinde 2016'nın yerli ve yabancı müzik değerlendirmeleri, Miranda Sex Garden, Channel Zero yazıları, yeni köşemiz "Kokusu Çıkmış Şeyler" ve mutad köşelerimiz yer alıyor bu sayıda.
 
Mart sayımızdan beri mecmuanın editörlerinden biri olarak aramızda olan Ezgi Ergenel ile yollarımızı ayırdık. Katkıların için teşekkürler Ezgi.
 
Mecmuanın Utkan Çınar ile birlikte ilk editörü olan Yenal Yergün resmen aramıza geri döndü. Bundan böyle sayfalarımızda daha az yazım ve anlam hatası göreceksiniz. Çünkü artık hepinizden önce Yenal okuyacak her şeyi.
 
Bu ay ayrıca iki yeni katılımcımız var. Kapaktaki illüstrasyonuyla Ece Çevik ve “Ne Oluyor(du)?” serimize içerik katkısıyla Aslı Hürcan.

Katkıda Bulunanlar: Can Anar, Rafet Arslan, Okan Aydın, Ece Çevik, Bahadır Dilbaz, Müge Ersan, Aslı Hürcan, Tertip Kabal, Nazlı Kalkan, Murat Kızılca, Vedat Ozan, Vedat Rona, Murat Mrt Seçkin, Semra Uygun, Yenal Yergün.

DİĞER SAYILAR

500'ün üstünde katılımcının gönüllü desteği ile 2000 civarı yazı, 2500 civarı orijinal görsel ile 100. sayımıza ulaştık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Yapmaya devam...