karga

KARGA MECMUA #110

Toplumsal halet-i ruhiyemizden ya da konuları iyi seçememizden, bir süredir mecmuaya yazarak katkıda bulunanlar git gide azalmaktaydı. Kafaları biraz ekrandan kaldıracak, biraz beyin jimnastiği yaptıracak bir konu seçtik bu ay; “Ağız”. Hiç fena da olmadı.

Dosya konusu dışında Anne Clark'ın Changing Places albümü, Jim James, Retilians From Andromeda, Peri Demirbaş'ın "Hakikat" sergisi, Kelly Reichardt, mutad köşelerimiz Kontrast ve "Ne Oluyor(du?) yazı dizisi var bu ay sayfalarımızda.
 
Yeni ve umuyoruz ki sürekli yazarımız Can Anar, sayfanın kargasını gönderen okurumuz Merve Uysal ve “Ne Oluyor(du)?” serisine bu ayki katkısıyla Zeynep Sezgin, yeni katılımcılarımız.
 
Katkıda Bulunanlar: Mustafa Mıstık Adaoğlu, Can Anar, Okan Aydın, Peri Demirbaş, Bahadır Dilbaz, Müge Ersan, Emre Eryılmaz, Tertip Kabal, Nazlı Kalkan, Murat Kızılca, Pınar Korun, Vedat Rona, Murat Mrt Seçkin, Zeynep Sezgin, Mehmet Sinan, Semra Uygun, Yenal Yergün.

DİĞER SAYILAR

500'ün üstünde katılımcının gönüllü desteği ile 2000 civarı yazı, 2500 civarı orijinal görsel ile 100. sayımıza ulaştık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Yapmaya devam...