karga

KARGA MECMUA #78

Az Geri Git
 
Dibimize kadar girdiler. Müdahale etmedikleri yer kalmadı. Mahrem kalmadı.
 
Dosya konumuz “mahrem”. Özel hayat, cinsiyet üzerinden müdahaleler, yaşam alanı, iç dünya, gizli dünya. Fonda dönen sürekli gerçeklik pornosuna karşı mahremiyetimiz. Kaldı mı?
 
Daha dün gibi diye diye 7. yaşımızı da doldurduk. Sürekli büyüyen yazar ailemizin katkılarına ve tabii ki bizlere bu işi yapma gücünü veren okurlarımıza sonsuz teşekkürler. Ama belirtmeden geçmeyelim, bu kadar yılda en gurur verici anımızı da geçen sene Gezi Kütüphanesi’nde yer alarak yaşadık.
 
Bu sayının yeni katılımcıları Burak Bayülgen’e yaptığı çizimle Levent Kavak ve Celine’in çevirisine yardımlarıyla Utku Çağırıcı.
 
 
İçin rahat mı peki?
 
 
Katkıda Bulunanlar: Üstüngel Arı, Okan Aydın, Burak Bayülgen, Utku Çağırıcı, Barış Demirel, Peri Demirbaş, Bahadır Dilbaz, Halil Fırat Eren, Nazlı Kalkan, Levent Kavak, Celine Pierre Magnani, Ayşegül Özpınar, Murat MRT Seçkin, Barış Yarsel, Deniz Yenihayat, Turgut Yüksel.

DİĞER SAYILAR

500'ün üstünde katılımcının gönüllü desteği ile 2000 civarı yazı, 2500 civarı orijinal görsel ile 100. sayımıza ulaştık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Yapmaya devam...