karga

KARGA MECMUA #37

Dengele Bakalım
 
Şart mı editoryal yazının ilk paragrafının hal ve gidişten bahsetmesi?
 
Denge acayip bir söz aslında. Hele bu zamanda. Doğanın dengesinin kalmadığı, dünyanın dengesinin bozulduğu, kavramlar anlamlarını birer birer yitirir olduğu bir geçiş dönemindeyken. Aslında bunları düşünerek değil, biraz da mecmuanın son sayılarını göz önüne alarak daha rahat bir konu seçme isteğiyle dosya konumuz “denge” oldu. İyi mi oldu siz daha iyi bilirsiniz. Ama sanki daha serbest yazılar var bu sayıda.
 
Tabii ki bu sayıda da aramıza yeni katılanlar oldu. Ne güzel. Hemen zikredelim isimlerini; Neslihan Akpınar, hızlı bir giriş yaptı katıldığı mecmua toplantısının ardından, hem Jeff Bridges yazısını hazırlayadı hem de dosyaya katkıda bulunan Yücel Tanrıverdi’yi kattı aramıza. Melda Köser de dosyaya katkıda bulunan bir diğer yeni yazarımız.
 
Bir de, bu aralar Sezyum’u düşündük sıkça…
 
Hâlâ gidip geliyor ama önümüzdeki sayıyla beraber bir süre kalacaktır bahar.
 


Katkıda Bulunanlar:
Neslihan Akpınar, Uran Apak, Rafet Arslan, Burak Bayülgen, Tuba Çakır, Hira D., Nilüfer Uğur Dalay, Bahadır Dilbaz, Sarp Keskiner, Melda Köser, Leo Malandro, Kerem Oğuz, Viktor Pilatan, Raife Polat, Murat MRT Seçkin, Zekeriya S. Şen, Yücel Tanrıverdi, Aylin Ünal, Çiğdem Vitrinel, Oya Yalçın, Zafer Yalçınpınar, Deha Zor.

DİĞER SAYILAR

500'ün üstünde katılımcının gönüllü desteği ile 2000 civarı yazı, 2500 civarı orijinal görsel ile 100. sayımıza ulaştık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Yapmaya devam...