karga

KARGA MECMUA #43


Bizim zamanımızda diye bir şey, hepsi aynı zaman

Bazen bu editoryal yazısına başlamak ne kadar zor oluyor.

Bu sayı “kuşak / nesil” dosyasına devam ediyoruz. Konu illa ki yazılır çizilir daha mecmuada. Çünkü dosya yazılarından da anlaşılabileceği gibi bir geçiş süreci yaşıyoruz ve kuşaklar arası farklar bir taraftan açılıp bir taraftan kapanıyor. Biz de dosyayı burada kapatıyoruz ama dediğimiz gibi, bu konu kapanmaz.

Elinde tuttuğun sayıyla birlikte iki yeni isim daha katıldı aramıza. İlki bu yazıya eşlik eden afili kargayı hem besleyip hem fotoğraflayan Tolga Tunca. Diğeri de kuşağının ipliğini pazara çıkaran Bergutay Kınalı.

Hikâye senin bildiğin gibi değil. Hepsini anlatacağız...
Katkıda Bulunanlar:

Rafet Arslan, Uran Apak, Özer Bal, Burak Bayülgen, Erdal Çiftçi, Bahadır Dilbaz, Şenol Erdoğan, Didem Gençtürk, Seçil Kalenderoğlu, Bergutay Kınalı, Melda Köser, Viktor Pilatan, Raife Polat, Nigar Rona, Murat MRT Seçkin, Mehmet Sinan, Zekeriya S. Şen, Tolga Tunca, Aylin Ünal, Oya Yalçın, Zafer Yalçınpınar, Yiğit Yüksel.


 

DİĞER SAYILAR

500'ün üstünde katılımcının gönüllü desteği ile 2000 civarı yazı, 2500 civarı orijinal görsel ile 100. sayımıza ulaştık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Yapmaya devam...