karga

KARGA MECMUA #57


Politika ile Doğru

Başlıktan anlaşılacağı üzere dosya konusu devam ediyor. Geçen sayıda çoğunlukla informatif metinler vardı. Bu sayıda daha çok denemeler var. Ama dert aynı, politika ile doğru kelimeleri yan yana sakil duruyor işte.

Bu sayının yeni katılımcıları saymaya kapaktan başlayalım, Gaye Su Akyol da mecmua ailesine katılmış oldu. Bu sayfanın kargası Ceyhun Erden’den geldi. Kerem Oğuz’un yazısını Pırıl Çağlayan resimledi. Celiné Pierre-Magnani göçmen sorunu üzerine bir deneme ile katkıda bulundu ve Feyzan Yılmaz da kılavuza el attı.

İki elim, iki kolum, bacaklarım var, her insanda bir burun, bir de ağız var.


Katkıda Bulunanlar:

Gaye Su Akyol, Rafet Arslan, Özgür Ufuk Ataç, Ozan Bekdikli, Pırıl Çağlayan, Ayşegül Çetin, Bahadır Dilbaz, Ceyhun Erden, Can Hankendi, Bülent Kale, Nazlı Kalkan, Kaan Karsan, Koray Löker, Celiné Pierre-Magnani, İlksen Mavituna, Kerem Oğuz, Tuna Pase, Viktor Pilatan, Özgür Saral, Murat MRT Seçkin, Hilmi Tezgör, Aylin Ünal, Yenal Yergün, Feyzan Yılmaz.


 

DİĞER SAYILAR

500'ün üstünde katılımcının gönüllü desteği ile 2000 civarı yazı, 2500 civarı orijinal görsel ile 100. sayımıza ulaştık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Yapmaya devam...