karga

KARGA MECMUA #99

Takıldı
 
9 yıldır her ay şu mecmuayı çıkartmak, ne yapıyor olursan ol kafanın arkasında bir yerde sürekli mecmua motorunun çalışıyor olması, mecmua yatıp mecmua kalkmak... bayağı takıntılı bir durum. Daha önce “takıntı”yı niye dosya konusu yapmamışız meçhul. Ama bu sayı o sayı. Her zaman olduğu gibi gayet kişisel yazılar var dosyayla ilgili. Dosya haricinde yabancı ve yerli müzikte 2015 değerlendirmeleri var geniş geniş. Ayrıca Cop Shoot Cop yazısı var yine mutat müzik sayfalarımızda. Ödüllere doymayan Sarmaşık filminin yönetmeni Tolga Karaçelik röportajı, Ash vs Evil Dead yazıları da sinema ve dizi meraklılarına. Gerisi her zamanki köşe yazıları.
 
100 mü?

Katkıda Bulunanlar: Okan Aydın, Bahadır Dilbaz, Emre Hacısalihoğlu, Sadi Güran, Nazlı Kalkan, Murat Kızılca, Oğuzhan Oğuz, Viktor Pilatan, Murat MRT Seçkin, Bayan Takıntı, Semra Uygun, Deniz Yenihayat, Yenal Yergün, Turgut Yüksel.

DİĞER SAYILAR

500'ün üstünde katılımcının gönüllü desteği ile 2000 civarı yazı, 2500 civarı orijinal görsel ile 100. sayımıza ulaştık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Yapmaya devam...