karga

KARGA MECMUA #12

kargamecmua 1 Yaşında
 
Başlığın anlamının altında kaldı yazılacaklar. Fazla söz de yok işte. Bir yaşına bastık.
 
Bu ayın dosya konusu “korku”. Tırnak içinde ve dışında yazılar var korku üzerine. Farklı bakış açıları yanında “Allah Korkusu” sergisi üzerine Hafriyat ekibiyle yaptığımız röportajı özellikle öneririz.
 
Yazılarını özlediğimiz Osman Kaytazoğlu bu sayıda geri döndü aramıza. Bir daha ayrılmayız diye umuyoruz. İki yeni bölümümüz var. “Oradaydık” ve “Karışık Kaset Yapma Teknikleri”.
 
Bu ay mecmua ailesine katılmak isteğiyle gelen başvurularda ciddi bir artış oldu. İstanbul’da 400 noktaya dağıttığımız şişe içindeki mesajların geri dönmeye başlaması bizi nasıl da sevindiriyor. Bu sayıdan itibaren İzmir, Ankara ve Eskişehir’e de toplu gönderimler yapacağız. İzmir’i Sarp Keskiner’e sorun, o dağıtıyor. Eskişehir’de 6:45, Ankara’da ise Dost Kitabevi’nden kargamecmua temin edilebilir artık.
 
Gerisi bildiğiniz gibi işte. Yapmaya devam..
 
 
 
Katkıda Bulunanlar :
Özer Bal, Utkan Çınar, Bahadır Dilbaz, Extramücadele, Serkan Kafalı, Osman Kaytazoğlu, Sarp Keskiner, Deniz Koloğlu, Serdar Kökçeoğlu, Nurgül Polat, Raife Polat, Serkan Sanç, Zekeriya S. Şen, Pertev Emre Taştaban, Oya Yalçın, Yenal Yergün, Ayça Yürük, Ali Yüce.

DİĞER SAYILAR

500'ün üstünde katılımcının gönüllü desteği ile 2000 civarı yazı, 2500 civarı orijinal görsel ile 100. sayımıza ulaştık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Yapmaya devam...