karga

KARGA MECMUA #98

Bozgun yedik mi diyorsun? Devam etmeye engel mi ki? Değil.

Bu sayıda konuk editörümüz Gizem Aksu'nun büyük katkılarıyla "farkındalık" konusunu işledik. Ama "fark etmek"ten çok, zihin ve beden farkındalığı tarafına yoğunlaştık.

Pek çok yeni yazarımız var. Yeşim Başaran, Zeynep Çelen, Berna Efeoğlu, Gözde İlkin, Noir, Memmet Güzel, İlksen, Tuğçe Ulugün Tuna ve Sinem Sal dosya konusuna katkıda bulundular. Engin Sustam "izlek 2015: yüzleşme" kapsamında Kontrol Toplumu'nu yazdı. Satriani ve Meat Beat Manifesto var ayrıca. Gündemin önemli filmi Abluka'nın yönetmeni Emin Alper röportajı ve mumble core filmeri var. Ve tabii, sair köşelerimiz.

Katkıda Bulunanlar: Gizem Aksu, Okan Aydın, Yakup Aydın, Oya Ayman, Yeşim Başaran, Zeynep Çelen, Bahadır Dilbaz, Berna Efeoğlu, Memmet Güzel, Gözde İlkin, İlksen, Nazlı Kalkan, Murat Kızılca, Mehmet Martin, Noir, Ayşegül Özpınar, Tayfun Pekdemir, Sinem Sal, Murat MRT Seçkin, Engin Sustam, Tuğçe Ulugün Tuna.

DİĞER SAYILAR

500'ün üstünde katılımcının gönüllü desteği ile 2000 civarı yazı, 2500 civarı orijinal görsel ile 100. sayımıza ulaştık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Yapmaya devam...