karga

KARGA MECMUA #97

Mecmuanın 97. nüshasında bu ay kahramanlık mefhumunu inceledik. Bir kurtarıcı bekleme rahatlığından pek hazzetmediğimizden temkinli yaklaştığımız dosya konumuzda; ister istemez süper kahramanlar, anti-kahramanlar, hikâye kahramanları, yorgun savaşçılar, cadılar, gündelik hayatın kahramanları satırlar arasında kendine yer buldu. Ayrıca artık pek röportaj vermeyen Yıldıray Çınar, bu ay hem kapağımızı çizdi hem de uzunca bir sohbet ettik kendisiyle.
 
Dosya konusu haricinde Elif Çağlar, Smokey, Killing Joke ve PONZA ile müzik tarafımız her zamanki gibi ağır basıyor. Code of A Ciller dizi yorumu, yeni köşemiz, endüstriyel spora karşı "Gazozuna..." ile mutad Kontrast ve Kılavuz sayfalarımız da mevcut. Ayın filmi Zelig, ayın şarkısı "Heroes". İyi okumalar.
 

Katkıda Bulunanlar: Okan Aydın, Yakup Aydın, Selim Ataş, Özgür Çakır, Yıldıray Çınar, Bahadır Dilbaz, Emre Hacısalihoğlu, Nazlı Kalkan, Murat Kızılca, Mıstık Mıstık, Oğuzhan Oğuz, Murat MRT Seçkin, Hilmi Tezgör, Semra Uygun, Turgut Yüksel.

DİĞER SAYILAR

500'ün üstünde katılımcının gönüllü desteği ile 2000 civarı yazı, 2500 civarı orijinal görsel ile 100. sayımıza ulaştık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Yapmaya devam...